CD74HCT393M96
pregled izdelka
Številka dela: CD74HCT393M96
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DUAL 4STG BINRY COUNTR 14SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD74HCT393M96
Številka dela CD74HCT393M96 Proizvajalec N/A
Opis IC DUAL 4STG BINRY COUNTR 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 463651 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5V ~ 5.5V Trigger Type Negative Edge
Čas - Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC
Serija 74HCT Ponastaviti Asynchronous
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena 296-14556-2
CD74HCT393M96G4
CD74HCT393M96G4-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Binary Counter Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Smer Up natančen opis Counter IC Binary Counter 2 Element 4 Bit Negative Edge 14-SOIC
Count Rate 27MHz Številka osnovnega dela 74HCT393