CD74HCT153M96
pregled izdelka
Številka dela: CD74HCT153M96
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DUAL 4-IN MUX HS 16-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD74HCT153M96
Številka dela CD74HCT153M96 Proizvajalec N/A
Opis IC DUAL 4-IN MUX HS 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 464126 pcs Podatkovni list
Vir napajanja Single Supply Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tip Multiplexer Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC
Serija 74HCT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena CD74HCT153M96E4
CD74HCT153M96E4-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Neodvisni tokokrogi 1 natančen opis Multiplexer 2 x 4:1 16-SOIC
Trenutna - izhodna visoka, nizka 4mA, 4mA Circuit 2 x 4:1