CD74HCT123M96
pregled izdelka
Številka dela: CD74HCT123M96
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DUAL RETRIG MULTIVIB 16-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD74HCT123M96
Številka dela CD74HCT123M96 Proizvajalec N/A
Opis IC DUAL RETRIG MULTIVIB 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 497347 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5V ~ 5.5V Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC
Serija 74HCT Schmitt Trigger Input No
Zamuda za razmnoževanje 25ns Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 296-31602-2
CD74HCT123M96-ND
CD74HCT123M96E4
CD74HCT123M96E4-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Monostable
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Neodvisni tokokrogi 2
natančen opis Monostable Multivibrator 25ns 16-SOIC Trenutna - izhodna visoka, nizka 4mA, 4mA