CD74HCT03M96
pregled izdelka
Številka dela: CD74HCT03M96
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD74HCT03M96
Številka dela CD74HCT03M96 Proizvajalec N/A
Opis IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 861120 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC
Serija 74HCT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 296-9245-2
CD74HCT03M96E4
CD74HCT03M96E4-ND
CD74HCT03M96G4
CD74HCT03M96G4-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vhodov 2
Število vezij 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 24ns @ 4.5V, 50pF
Vrsta logike NAND Gate Logična raven - nizka 0.8V
Logična raven - visoka 2V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Open Drain natančen opis NAND Gate IC 4 Channel Open Drain 14-SOIC
Trenutni - Quiescent (Max) 2µA Trenutna - izhodna visoka, nizka -, 4mA