CD74HC73M96G4
pregled izdelka
Številka dela: CD74HC73M96G4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 14SOIC
  • Sporočilo
Specifikacije CD74HC73M96G4
Številka dela CD74HC73M96G4 Proizvajalec N/A
Opis IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 444031 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2 V ~ 6 V Tip JK Type
Trigger Type Negative Edge Serija 74HC
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Vrsta izhoda Differential delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 28ns @ 6V, 50pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vhodni kapaciteti 10pF Funkcija Reset
Trenutni - Quiescent (Iq) 4µA Trenutna - izhodna visoka, nizka 5.2mA, 5.2mA
Frekvenca ure 60MHz Številka osnovnega dela 74HC73