CD74HC423M96G4
pregled izdelka
Številka dela: CD74HC423M96G4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DUAL RETRIG MULTIVIB 16-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD74HC423M96G4
Številka dela CD74HC423M96G4 Proizvajalec N/A
Opis IC DUAL RETRIG MULTIVIB 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 357907 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2V ~ 6V Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC
Serija 74HC Schmitt Trigger Input No
Zamuda za razmnoževanje 25ns Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Monostable Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Neodvisni tokokrogi 2 natančen opis Monostable Multivibrator 25ns 16-SOIC
Trenutna - izhodna visoka, nizka 5.2mA, 5.2mA Številka osnovnega dela 74HC423