CD74HC40103M96
pregled izdelka
Številka dela: CD74HC40103M96
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC 8-STAGE DOWN COUNTER 16-SOIC
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD74HC40103M96
Številka dela CD74HC40103M96 Proizvajalec N/A
Opis IC 8-STAGE DOWN COUNTER 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 196752 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2V ~ 6V Trigger Type Positive Edge
Čas Synchronous Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC
Serija 74HC Ponastaviti Asynchronous
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena 296-24354-2
CD74HC40103M96-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število elementov 1 Število bitov na element 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Binary Counter Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Smer Down natančen opis Counter IC Binary Counter 1 Element 8 Bit Positive Edge 16-SOIC
Count Rate 18MHz Številka osnovnega dela 74HC40103