CD74HC283M96E4
pregled izdelka
Številka dela: CD74HC283M96E4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC 4BIT BINARY FULL ADDER 16SOIC
  • Sporočilo
Specifikacije CD74HC283M96E4
Številka dela CD74HC283M96E4 Proizvajalec N/A
Opis IC 4BIT BINARY FULL ADDER 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 462314 pcs Podatkovni list
Napajalna napetost 2 V ~ 6 V Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC
Serija 74HC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 125°C