CD74HC243M96G4
pregled izdelka
Številka dela: CD74HC243M96G4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TRANSCVR NON-INVERT 6V 14SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD74HC243M96G4
Številka dela CD74HC243M96G4 Proizvajalec N/A
Opis IC TRANSCVR NON-INVERT 6V 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 398281 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2 V ~ 6 V Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC
Serija 74HC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda 3-State
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Število elementov 1
Število bitov na element 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Transceiver, Non-Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Transceiver, Non-Inverting 1 Element 4 Bit per Element 3-State Output 14-SOIC Trenutna - izhodna visoka, nizka 7.8mA, 7.8mA