CD74HC163M96
pregled izdelka
Številka dela: CD74HC163M96
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC SYNC BINARY COUNT 4BIT 16SOIC
  • Sporočilo
Specifikacije CD74HC163M96
Številka dela CD74HC163M96 Proizvajalec N/A
Opis IC SYNC BINARY COUNT 4BIT 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 291581 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2V ~ 6V Trigger Type Negative Edge
Čas Synchronous Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC
Serija 74HC Ponastaviti Synchronous
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena CD74HC163M96E4
CD74HC163M96E4-ND
CD74HC163M96G4
CD74HC163M96G4-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število elementov 1 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Binary Counter Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Smer Up natančen opis Counter IC Binary Counter 1 Element 4 Bit Negative Edge 16-SOIC
Count Rate 24MHz Številka osnovnega dela 74HC163