CD74HC153M96
pregled izdelka
Številka dela: CD74HC153M96
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MUX 4-IN CMOS LOGIC HS 16SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD74HC153M96
Številka dela CD74HC153M96 Proizvajalec N/A
Opis IC MUX 4-IN CMOS LOGIC HS 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 309918 pcs Podatkovni list
Vir napajanja Single Supply Napetost - oskrba 2 V ~ 6 V
Tip Multiplexer Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC
Serija 74HC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 296-31568-2
CD74HC153M96-ND
CD74HC153M96E4
CD74HC153M96E4-ND
CD74HC153M96G4
CD74HC153M96G4-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Neodvisni tokokrogi 1 natančen opis Multiplexer 2 x 4:1 16-SOIC
Trenutna - izhodna visoka, nizka 5.2mA, 5.2mA Circuit 2 x 4:1