CD74HC123M96
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD74HC123M96
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DUAL MONO MULTI-VIB 16-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD74HC123M96
Številka dela CD74HC123M96 Proizvajalec N/A
Opis IC DUAL MONO MULTI-VIB 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 188420 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2V ~ 6V Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC
Serija 74HC Schmitt Trigger Input No
Zamuda za razmnoževanje 25ns Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 296-14508-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Monostable
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Neodvisni tokokrogi 2
natančen opis Monostable Multivibrator 25ns 16-SOIC Trenutna - izhodna visoka, nizka 5.2mA, 5.2mA