CD74ACT163M96E4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD74ACT163M96E4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC 4BIT SYNC BIN COUNTER 16-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD74ACT163M96E4
Številka dela CD74ACT163M96E4 Proizvajalec N/A
Opis IC 4BIT SYNC BIN COUNTER 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 396067 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5V ~ 5.5V Trigger Type Positive Edge
Čas Synchronous Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC
Serija 74ACT Ponastaviti Synchronous
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število elementov 1
Število bitov na element 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Binary Counter
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Smer Up
natančen opis Counter IC Binary Counter 1 Element 4 Bit Positive Edge 16-SOIC Count Rate 80MHz