CD74AC163M96
pregled izdelka
Številka dela: CD74AC163M96
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC 4-BIT SYNC BIN CNTR 16-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD74AC163M96
Številka dela CD74AC163M96 Proizvajalec N/A
Opis IC 4-BIT SYNC BIN CNTR 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 376885 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 1.5V ~ 5.5V Trigger Type Positive Edge
Čas Synchronous Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC
Serija 74AC Ponastaviti Synchronous
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena 296-4234-2
CD74AC163M96E4
CD74AC163M96E4-ND
CD74AC163M96G4
CD74AC163M96G4-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število elementov 1 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Binary Counter Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Smer Up natančen opis Counter IC Binary Counter 1 Element 4 Bit Positive Edge 16-SOIC
Count Rate 90MHz Številka osnovnega dela 74AC163