CD74AC153M96E4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD74AC153M96E4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DUAL 4-1 DATA SELEC/MUX16SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD74AC153M96E4
Številka dela CD74AC153M96E4 Proizvajalec N/A
Opis IC DUAL 4-1 DATA SELEC/MUX16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 317059 pcs Podatkovni list
Vir napajanja Single Supply Napetost - oskrba 1.5 V ~ 5.5 V
Tip Multiplexer Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC
Serija 74AC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Neodvisni tokokrogi 1
natančen opis Multiplexer 2 x 4:1 16-SOIC Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA