BQ51003YFPR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BQ51003YFPR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC WIRELESS PWR RCVR 28DSBGA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BQ51003YFPR
Številka dela BQ51003YFPR Proizvajalec N/A
Opis IC WIRELESS PWR RCVR 28DSBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28485 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4 V ~ 10 V Paket naprave za dobavitelja 28-DSBGA
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 28-XFBGA, DSBGA Druga imena 296-39952-1
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
natančen opis Wireless Power Receiver PMIC 28-DSBGA Trenutni - dobava 500mA