BQ25100AYFPR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BQ25100AYFPR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka BQ25100 SINGLE INPUT LINEAR CHAR
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BQ25100AYFPR
Številka dela BQ25100AYFPR Proizvajalec N/A
Opis BQ25100 SINGLE INPUT LINEAR CHAR Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103781 pcs Podatkovni list
Napetost - napajanje (maks.) 6.45V Paket naprave za dobavitelja 6-DSBGA
Serija - Programabilne funkcije Current
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-XFBGA, DSBGA
Druga imena 296-39929-2
BQ25100AYFPR-ND
delovna temperatura 0°C ~ 125°C (TJ)
Število celic 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik -
Tok - polnjenje Constant - Programmable Tok napajanja - maks 250mA
Napetost akumulatorja 4.3V Baterija kemija Lithium Ion/Polymer