AMC1300BDWV
pregled izdelka
Številka dela: AMC1300BDWV
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka 200 KHZ REINFORCED ISOLATED AMPL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
128 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMC1300BDWV
Številka dela AMC1300BDWV Proizvajalec N/A
Opis 200 KHZ REINFORCED ISOLATED AMPL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15611 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 3 V ~ 5.5 V Napetost - vhodni odmik 200µV
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Ubi stopnja -
Serija - Paket / primer 8-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Vrsta izhoda - delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Gain Bandwidth Product 310kHz natančen opis Isolation Amplifier 1 Circuit 8-SOIC
Trenutni - dobava 7.2mA Trenutni - izhod / kanal 13mA