AM3892CCYG135
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AM3892CCYG135
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MPU SITARA 1.35GHZ 1031FCBGA
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez surovin / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
44 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AM3892CCYG135
Številka dela AM3892CCYG135 Proizvajalec N/A
Opis IC MPU SITARA 1.35GHZ 1031FCBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez surovin / RoHS neskladen
Količina na voljo 1290 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 1.8V, 3.3V USB USB 2.0 + PHY (2)
Paket naprave za dobavitelja 1031-FCBGA (25x25) Hitrost 1.35GHz
Serija Sitara™ Varnostne funkcije -
SATA SATA 3Gbps (1) RAM kontrolorji DDR2, DDR3
Pakiranje Tray Paket / primer 1031-BFBGA, FCBGA
delovna temperatura 0°C ~ 95°C (TJ) Število jezov / širina vodila 1 Core, 32-Bit
Grafično pospeševanje Yes Ethernet 10/100/1000 Mbps (2)
Krmilniki zaslona in vmesnika HDMI, HDVPSS natančen opis ARM® Cortex®-A8 Microprocessor IC Sitara™ 1 Core, 32-Bit 1.35GHz 1031-FCBGA (25x25)