AM26C31CDG4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AM26C31CDG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC QUAD DIFF LINE DVR 16-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
720 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AM26C31CDG4
Številka dela AM26C31CDG4 Proizvajalec N/A
Opis IC QUAD DIFF LINE DVR 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 154352 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Tip Driver
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija -
Protokol RS422, RS485 Pakiranje Tube
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število gonilnikov / sprejemnikov 4/0 Tip montaže Surface Mount
Duplex - natančen opis 4/0 Driver RS422, RS485 16-SOIC
Hitrost prenosa podatkov - Številka osnovnega dela AM26C31
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AM26000008
AM26000008
Proizvajalci: TXC Corporation
Opis: CRYSTAL 26MHZ 8PF SMD
Na zalogi: 125123 pcs
Prenesi: AM26000008.pdf
RFQ
Proizvajalci: TXC Corporation
Opis: CRYSTAL 26MHZ 8PF SMD