ADS62P19IRGCT
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ADS62P19IRGCT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC ADC 11BIT DUAL 250MSPS 64VQFN
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ADS62P19IRGCT
Številka dela ADS62P19IRGCT Proizvajalec N/A
Opis IC ADC 11BIT DUAL 250MSPS 64VQFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1939 pcs Podatkovni list
Napetost - Supply, Digital 1.7 V ~ 1.9 V Napetost - Supply, Analog 3.15 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja 64-VQFN (9x9) Serija -
Stopnja vzorčenja (na sekundo) 250M Referenčni tip External, Internal
Razmerje - S / H: ADC 1:1 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 64-VFQFN Exposed Pad Druga imena 296-38475-1
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število vhodov 2