ADS62C17IRGC25
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ADS62C17IRGC25
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC ADC 11BIT 200MSPS DUAL 64VQFN
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije ADS62C17IRGC25
Številka dela ADS62C17IRGC25 Proizvajalec N/A
Opis IC ADC 11BIT 200MSPS DUAL 64VQFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6435 pcs Podatkovni list
Napetost - Supply, Digital 1.7 V ~ 1.9 V Napetost - Supply, Analog 3.15 V ~ 3.8 V
Paket naprave za dobavitelja 64-VQFN (9x9) Serija -
Stopnja vzorčenja (na sekundo) 200M Referenčni tip External, Internal
Razmerje - S / H: ADC 1:1 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 64-VFQFN Exposed Pad delovna temperatura -40°C ~ 85°C