ADS1118IDGST
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ADS1118IDGST
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC ADC 16BIT SPI 860SPS 10MSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ADS1118IDGST
Številka dela ADS1118IDGST Proizvajalec N/A
Opis IC ADC 16BIT SPI 860SPS 10MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20213 pcs Podatkovni list
Napetost - Supply, Digital 2 V ~ 5.5 V Napetost - Supply, Analog 2 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 10-VSSOP Serija -
Stopnja vzorčenja (na sekundo) 860 Referenčni tip Internal
Razmerje - S / H: ADC - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Druga imena 296-29207-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število vhodov 2, 4