74LVC1G3208DBVRG4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 74LVC1G3208DBVRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC SGL 3IN OR/AND GATE SOT23-6
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 74LVC1G3208DBVRG4
Številka dela 74LVC1G3208DBVRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC SGL 3IN OR/AND GATE SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1151634 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 1.65 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6
Serija 74LVC Schmitt Trigger Input No
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOT-23-6
Vrsta izhoda Single-Ended delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število vhodov 3 Input (2, 1) Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike AND/OR Gate Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis AND/OR Gate Configurable 1 Circuit 3 Input (2, 1) Input SOT-23-6 Trenutna - izhodna visoka, nizka 32mA, 32mA