74LVC1G175DBVRG4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 74LVC1G175DBVRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SOT23-6
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 74LVC1G175DBVRG4
Številka dela 74LVC1G175DBVRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 851748 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 1.65 V ~ 5.5 V Tip D-Type
Trigger Type Positive Edge Serija 74LVC
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOT-23-6
Vrsta izhoda Non-Inverted delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število elementov 1 Število bitov na element 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 4ns @ 5V, 50pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vhodni kapaciteti 3pF Funkcija Reset
Trenutni - Quiescent (Iq) 10µA Trenutna - izhodna visoka, nizka 32mA, 32mA
Frekvenca ure 175MHz Številka osnovnega dela 74LVC1G175