74FCT162952BTPVCT
pregled izdelka
Številka dela: 74FCT162952BTPVCT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TXRX NON-INVERT 5.5V 56SSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 74FCT162952BTPVCT
Številka dela 74FCT162952BTPVCT Proizvajalec N/A
Opis IC TXRX NON-INVERT 5.5V 56SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5492 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 56-SSOP
Serija 74FCT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število elementov 2
Število bitov na element 8 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Transceiver, Non-Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Transceiver, Non-Inverting 2 Element 8 Bit per Element 3-State Output 56-SSOP Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA