74ALVCH16501ZQLR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 74ALVCH16501ZQLR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC UNIV BUS TXRX 18BIT 56BGA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 74ALVCH16501ZQLR
Številka dela 74ALVCH16501ZQLR Proizvajalec N/A
Opis IC UNIV BUS TXRX 18BIT 56BGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65539 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 56-BGA MICROSTAR JUNIOR (7.0x4.5)
Serija 74ALVCH Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 56-VFBGA delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 18-Bit Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Universal Bus Transceiver
Trenutna - izhodna visoka, nizka 24mA, 24mA Številka osnovnega dela 74ALVCH16501