ANT-MAG-B50-RPS
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-MAG-B50-RPS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ANT-MAG-B50-RPS
Proizvajalec / znamka: Linx Technologies
Opis izdelka BASE MAGN 50MM 13.1' CBL RP-SMA
Podatkovni listi: ANT-MAG-B50-RPS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ANT-MAG-B50-RPS
Številka dela ANT-MAG-B50-RPS Proizvajalec Linx Technologies
Opis BASE MAGN 50MM 13.1' CBL RP-SMA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10979 pcs Podatkovni list ANT-MAG-B50-RPS.pdf
Serija - Druga imena ANTMAGB50RPS
Q1460747A
Za uporabo s / sorodnimi izdelki MAG-1 Series Vrsta pripomočka Magnetic Base
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ANT-MCLING3-N
ANT-MCLING3-N
Proizvajalci: RF Solutions
Opis: RF ANT 868MHZ/900MHZ DOME CABLE
Na zalogi: 2905 pcs
Prenesi: ANT-MCLING3-N.pdf
RFQ
ANT-MAG-B85-RPS
ANT-MAG-B85-RPS
Proizvajalci: Linx Technologies
Opis: BASE MAGN 85MM 13.1' CBL RP-SMA
Na zalogi: 8891 pcs
Prenesi: ANT-MAG-B85-RPS.pdf
RFQ
ANT-MDIP5-SMA
ANT-MDIP5-SMA
Proizvajalci: RF Solutions
Opis: +5DBI WHIP 90DEG HINGED 2.4GHZ /
Prenesi: ANT-MDIP5-SMA.pdf
ANT-MDIP5-SMARP
ANT-MDIP5-SMARP