ANT-868-WRT-RPS
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-868-WRT-RPS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ANT-868-WRT-RPS
Proizvajalec / znamka: Linx Technologies
Opis izdelka RF ANT 868MHZ DOME CABLE PAN MT
Podatkovni listi: ANT-868-WRT-RPS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ANT-868-WRT-RPS
Številka dela ANT-868-WRT-RPS Proizvajalec Linx Technologies
Opis RF ANT 868MHZ DOME CABLE PAN MT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6748 pcs Podatkovni list ANT-868-WRT-RPS.pdf
VSWR 1.9 Prekinitev Cable (216mm) - RP-SMA Male
Serija WRT Povratna izguba -
Pakiranje Bulk Druga imena ANT868WRTRPS
Število pasov 1 Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection - Višina (maks.) 0.433" (11.00mm)
Gain 1.5dBi Frekvenčni razpon 855MHz ~ 880MHz
Skupina frekvenc UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Frekvenca (sredina / pas) 868MHz
Lastnosti - natančen opis 868MHz ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox Dome RF Antenna 855MHz ~ 880MHz 1.5dBi Cable (216mm) - RP-SMA Male Panel Mount