ANT-868-ID-2000-RPS
Linx TechnologiesLinx Technologies
Linx Technologies
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ANT-868-ID-2000-RPS
Proizvajalec / znamka: Linx Technologies
Opis izdelka RF ANT 868MHZ WHIP STR CABLE 2M
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ANT-868-ID-2000-RPS
Številka dela ANT-868-ID-2000-RPS Proizvajalec Linx Technologies
Opis RF ANT 868MHZ WHIP STR CABLE 2M Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6052 pcs Podatkovni list
VSWR 1.9 Prekinitev Cable (23M) - RP-SMA Male
Serija - Povratna izguba -
Pakiranje Bulk Število pasov 1
Tip montaže Bracket Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP67
Višina (maks.) 4.315" (109.60mm) Gain 0.6dBi
Frekvenčni razpon 848MHz ~ 898MHz Skupina frekvenc UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Frekvenca (sredina / pas) 868MHz Lastnosti -
natančen opis 868MHz Whip, Straight RF Antenna 848MHz ~ 898MHz 0.6dBi Cable (23M) - RP-SMA Male Bracket Mount Aplikacije -