TGF25-07870787-059
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TGF25-07870787-059
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka THERM PAD 199.9MMX199.9MM YELLOW
Podatkovni listi: TGF25-07870787-059.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TGF25-07870787-059
Številka dela TGF25-07870787-059 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis THERM PAD 199.9MMX199.9MM YELLOW Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5513 pcs Podatkovni list TGF25-07870787-059.pdf
Uporaba - Tip Gap Filler Pad, Sheet
Debelina 0.0591" (1.500mm) Termična odpornost 1.00°C/W
Toplotna prevodnost 2.5 W/m-K Oblika Square
Serija TGF25 Okvir 199.90mm x 199.90mm
Material Aluminum Oxide filled Silicone natančen opis Thermal Pad Yellow 199.90mm x 199.90mm Square