TGF15-07870787-059
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
TGF15-07870787-059 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TGF15-07870787-059
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka THERM PAD 199.9MMX199.9MM PINK
Podatkovni listi: 1.TGF15-07870787-059.pdf2.TGF15-07870787-059.pdf3.TGF15-07870787-059.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TGF15-07870787-059
Številka dela TGF15-07870787-059 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis THERM PAD 199.9MMX199.9MM PINK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Uporaba - Tip Gap Filler Pad, Sheet
Debelina 0.0591" (1.500mm) Termična odpornost 1.50°C/W
Toplotna prevodnost 1.5 W/m-K Oblika Square
Serija TGF15 Okvir 199.90mm x 199.90mm
Druga imena 1798-1247 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Aluminum Oxide filled Silicone Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Thermal Pad Pink 199.90mm x 199.90mm Square Tacky - Both Sides Barva Pink