LRC-LRF3WLF-01-R003J
TT Electronics/IRC
LRC-LRF3WLF-01-R003J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LRC-LRF3WLF-01-R003J
Proizvajalec / znamka: TT Electronics/IRC
Opis izdelka RES SMD 0.003 OHM 3W 2512 WIDE
Podatkovni listi: LRC-LRF3WLF-01-R003J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LRC-LRF3WLF-01-R003J
Številka dela LRC-LRF3WLF-01-R003J Proizvajalec TT Electronics/IRC
Opis RES SMD 0.003 OHM 3W 2512 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4329 pcs Podatkovni list LRC-LRF3WLF-01-R003J.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 3W
Napetost - razčlenitev 1225 Debelina (maks.) ±550ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.125" L x 0.250" W (3.18mm x 6.35mm) Serija LRF3W
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija Wide 2512 (6432 Metric), 1225
Druga imena 4545060893
LRC-LRF3WLF-01-R003-J
LRCLRF3WLF01R003J
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca LRC-LRF3WLF-01-R003J
Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.94mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
FIFO's 2 Razširjen opis 0.003 Ohm ±5% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Opis RES SMD 0.003 OHM 3W 2512 WIDE