LRC-LR2010LF-01-R150F
TT Electronics/IRC
LRC-LR2010LF-01-R150F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LRC-LR2010LF-01-R150F
Proizvajalec / znamka: TT Electronics/IRC
Opis izdelka RES SMD 0.15 OHM 1% 1W 2010
Podatkovni listi: LRC-LR2010LF-01-R150F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LRC-LR2010LF-01-R150F
Številka dela LRC-LR2010LF-01-R150F Proizvajalec TT Electronics/IRC
Opis RES SMD 0.15 OHM 1% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 345260 pcs Podatkovni list LRC-LR2010LF-01-R150F.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 1W
Napetost - razčlenitev 2010 Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.206" L x 0.104" W (5.23mm x 2.64mm) Serija LR
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 2010 (5025 Metric)
Druga imena 4545080034
LRC-LR2010LF-01-R150-F
LRCLR2010LF01R150F
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca LRC-LR2010LF-01-R150F
Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
FIFO's 2 Razširjen opis 0.15 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES SMD 0.15 OHM 1% 1W 2010