LRC-LR1206LF-01-R033F
TT Electronics/IRC
LRC-LR1206LF-01-R033F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LRC-LR1206LF-01-R033F
Proizvajalec / znamka: TT Electronics/IRC
Opis izdelka RES SMD 0.033 OHM 1% 1/2W 1206
Podatkovni listi: LRC-LR1206LF-01-R033F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LRC-LR1206LF-01-R033F
Številka dela LRC-LR1206LF-01-R033F Proizvajalec TT Electronics/IRC
Opis RES SMD 0.033 OHM 1% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 420280 pcs Podatkovni list LRC-LR1206LF-01-R033F.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.5W, 1/2W
Napetost - razčlenitev 1206 Debelina (maks.) 200ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.064" W (3.20mm x 1.63mm) Serija LR
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Druga imena 4545060840
LRC-LR1206LF-01-R033-F
LRCLR1206LF01R033F
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca LRC-LR1206LF-01-R033F
Višina - sedež (maks.) 0.031" (0.80mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
FIFO's 2 Razširjen opis 0.033 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES SMD 0.033 OHM 1% 1/2W 1206