RGPZ10BM40FHTL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RGPZ10BM40FHTL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RGPZ10BM40FHTL
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka IGBT
Podatkovni listi: 1.RGPZ10BM40FHTL.pdf2.RGPZ10BM40FHTL.pdf3.RGPZ10BM40FHTL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RGPZ10BM40FHTL
Številka dela RGPZ10BM40FHTL Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis IGBT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 460V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.0V @ 5V, 10A
Test Condition 300V, 8A, 100 Ohm, 5V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 500ns/4µs
Preklop energije - Paket naprave za dobavitelja TO-252
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 107W
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Druga imena RGPZ10BM40FHTLCT delovna temperatura -40°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT - Gate Charge 14nC
natančen opis IGBT 460V 20A 107W Surface Mount TO-252 Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 20A