RF2001NS2DFHTL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RF2001NS2DFHTL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RF2001NS2DFHTL
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka SUPER FAST RECOVERY DIODE (AEC-Q
Podatkovni listi: 1.RF2001NS2DFHTL.pdf2.RF2001NS2DFHTL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RF2001NS2DFHTL
Številka dela RF2001NS2DFHTL Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis SUPER FAST RECOVERY DIODE (AEC-Q Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94417 pcs Podatkovni list 1.RF2001NS2DFHTL.pdf2.RF2001NS2DFHTL.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 930mV @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja LPDS Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Povratni čas obnovitve (trr) 30ns
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Druga imena RF2001NS2DFHTLTR Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 20A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 200V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 20A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RF2001T4S
RF2001T4S
Proizvajalci: LAPIS Semiconductor
Opis: DIODE GEN PURP 400V 20A TO220FN