RBQ10BM45ATL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RBQ10BM45ATL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RBQ10BM45ATL
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO252
Podatkovni listi: 1.RBQ10BM45ATL.pdf2.RBQ10BM45ATL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RBQ10BM45ATL
Številka dela RBQ10BM45ATL Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO252 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 215465 pcs Podatkovni list 1.RBQ10BM45ATL.pdf2.RBQ10BM45ATL.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 650mV @ 5A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 45V
Paket naprave za dobavitelja TO-252 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena RBQ10BM45ATLTR
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 10A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 150µA @ 45V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10A