MCR03EZPFX3003
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03EZPFX3003 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR03EZPFX3003
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 300K OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: MCR03EZPFX3003.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MCR03EZPFX3003
Številka dela MCR03EZPFX3003 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 300K OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5978 pcs Podatkovni list MCR03EZPFX3003.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija MCR Odpornost 300 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Cut Tape (CT)