CDZFHT2RA4.3B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
CDZFHT2RA4.3B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDZFHT2RA4.3B
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka ZENER DIODES (CORRESPONDS TO AEC
Podatkovni listi: 1.CDZFHT2RA4.3B.pdf2.CDZFHT2RA4.3B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDZFHT2RA4.3B
Številka dela CDZFHT2RA4.3B Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis ZENER DIODES (CORRESPONDS TO AEC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1016471 pcs Podatkovni list 1.CDZFHT2RA4.3B.pdf2.CDZFHT2RA4.3B.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 4.3V Toleranca ±3.02%
Paket naprave za dobavitelja VMN2 Serija Automotive, AEC-Q101
Moč - maks 100mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOD-923 Druga imena CDZFHT2RA4.3BTR
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Impedanca (Max) (Zzt) 100 Ohms natančen opis Zener Diode 4.3V 100mW ±3.02% Surface Mount VMN2
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 1V