SFSRC5000471ZX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFSRC5000471ZX0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFSRC5000471ZX0
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 470PF 500V AXIAL
Podatkovni listi: SFSRC5000471ZX0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFSRC5000471ZX0
Številka dela SFSRC5000471ZX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 470PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5465 pcs Podatkovni list SFSRC5000471ZX0.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca -20%, +80%
Velikost teme - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" Dia x 0.118" L (3.20mm x 3.00mm) Serija SFSRC
Ocene - Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže -
Izguba vstavka 16dB @ 100MHz Višina (maks.) -
natančen opis 470pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 470pF