SFBLL5000331MC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBLL5000331MC0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFBLL5000331MC0
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL
Podatkovni listi: SFBLL5000331MC0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFBLL5000331MC0
Številka dela SFBLL5000331MC0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7638 pcs Podatkovni list SFBLL5000331MC0.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost teme M4x0.7 Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm) Serija SFBL
Ocene - Paket / primer Axial, Bushing
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže -
Izguba vstavka 16dB @ 100MHz Višina (maks.) -
natančen opis 330pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 10A Zmogljivost 330pF