2225Y6300331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y6300331MXT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2225Y6300331MXT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 330PF 630V X7R 2225
Podatkovni listi: 1.2225Y6300331MXT.pdf2.2225Y6300331MXT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2225Y6300331MXT
Številka dela 2225Y6300331MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 630V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48508 pcs Podatkovni list 1.2225Y6300331MXT.pdf2.2225Y6300331MXT.pdf
Napetost - ocenjena 630V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2225 (5763 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 330pF