2225J5000331MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J5000331MDR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2225J5000331MDR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 330PF 500V X7R 2225
Podatkovni listi: 2225J5000331MDR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2225J5000331MDR
Številka dela 2225J5000331MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 500V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49231 pcs Podatkovni list 2225J5000331MDR.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2225 (5763 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 330pF