2220J2K00331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J2K00331MXT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2220J2K00331MXT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 330PF 2KV X7R 2220
Podatkovni listi: 1.2220J2K00331MXT.pdf2.2220J2K00331MXT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2220J2K00331MXT
Številka dela 2220J2K00331MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 2KV X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75918 pcs Podatkovni list 1.2220J2K00331MXT.pdf2.2220J2K00331MXT.pdf
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 330pF