2211YA250331MXTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA250331MXTSPU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2211YA250331MXTSPU
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 330PF 250V X7R 2211
Podatkovni listi: 2211YA250331MXTSPU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2211YA250331MXTSPU
Številka dela 2211YA250331MXTSPU Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 250V X7R 2211 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 99079 pcs Podatkovni list 2211YA250331MXTSPU.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2211 (5728 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination, High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric) Zmogljivost 330pF