1825J5000331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825J5000331MXT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1825J5000331MXT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 330PF 500V X7R 1825
Podatkovni listi: 1.1825J5000331MXT.pdf2.1825J5000331MXT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1825J5000331MXT
Številka dela 1825J5000331MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 500V X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69205 pcs Podatkovni list 1.1825J5000331MXT.pdf2.1825J5000331MXT.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 330pF