1812YA250100GCTPY2
Knowles SyferKnowles Syfer
1812YA250100GCTPY2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812YA250100GCTPY2
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 1812
Podatkovni listi: 1812YA250100GCTPY2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812YA250100GCTPY2
Številka dela 1812YA250100GCTPY2 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46285 pcs Podatkovni list 1812YA250100GCTPY2.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija FlexiCap™
Ocene X1 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti Soft Termination, High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 10pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 10pF