1808YA250100GCTSY2
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250100GCTSY2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1808YA250100GCTSY2
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 1808
Podatkovni listi: 1808YA250100GCTSY2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1808YA250100GCTSY2
Številka dela 1808YA250100GCTSY2 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70580 pcs Podatkovni list 1808YA250100GCTSY2.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti Soft Termination, High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 10pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) Zmogljivost 10pF