1210Y5000331MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y5000331MDR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210Y5000331MDR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 330PF 500V X7R 1210
Podatkovni listi: 1210Y5000331MDR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
16000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210Y5000331MDR
Številka dela 1210Y5000331MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 500V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 195064 pcs Podatkovni list 1210Y5000331MDR.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 330pF